Кування хвірток і воріт в Полтаві

Калитки і ворота, є невід'ємною частиною будь-якого огорожі.

 

Вони забезпечують прохід людини або заїзд автотранспорту на приватну чи промислову територію. Одночасно з цим, вони запобігають і несанкціонований доступ, гарантуючи безпеку майна і спокій людей.

Тому природно, що хвіртки і ворота повинні володіти особливою надійністю і міцністю. Саме тому найчастіше вони виготовляються з металу. Однак, з огляду на естетичну сторону питання, можуть декоруватися такими матеріалами як пластик або дерево. Але, наша компанія пішла ще далі, і готова запропонувати ці конструкції з елементами художньої ковки. Завдяки цьому, ваші ворота будуть виглядати ще більш привабливо, підкреслюючи статус власника будинку, а хвіртка, - радувати око при кожному поверненні додому.

Студія художньої ковки Максименко, має не тільки величезний досвід роботи, але і штат кращих фахівців. Ми зробимо точні виміри, дизайнери запропонують кілька ескізів з урахуванням ваших побажань, а професійні ковалі, втілять їх у реальність. Ми готові виконати хвіртки або ворота в будь-якої складності, розмірів, і дизайнів.

У вас є ідеї?

Просто зателефонуйте за телефоном

(050) 902-68-06   (050) 902-60-71

і ми допоможемо втілити їх в життя