Ковка, оздоблення та встановлення дверей

Скільки існує будинок, стільки існують і двері

 

Саме вони завжди допомагали людям уникнути візиту непроханих гостей, зберегти майно, та й просто відчувати себе в домашніх стінах комфортно, затишно і захищено. І звичайно ж, ні ля кого не секрет, що двері з металу найнадійніші, міцні і захищені від злому.

При цьому, вони мають широкий спектр застосування і можуть встановлюватися в будинок, квартиру, заміський будиночок, гараж, офіс і т.д. Тим самим гарантуючи вашу безпеку і збереження майна. За ними, ви в буквальному сенсі будете відчувати себе, як за кам'яною стіною і з легкою душею відправлятися на відпочинок або у відрядження, знаючи, що ваш будинок під надійним захистом.

Студія кування Максименко, виготовляє не тільки висококласні і надійні металеві двері. Ми готові зробити їх справжнім предметом мистецтва, прикрасивши кованими деталями або оздобленням. Завдяки цьому, двері можуть стати не тільки захистом, але і прикрасою вашого будинку. Також, це прекрасний варіант для кафе і ресторанів, здатний підкреслити їх стиль, і стати однією з родзинок закладу.

Деякі наші роботи

У вас є ідеї?

Просто зателефонуйте за телефоном

(050) 902-68-06   (050) 902-60-71

і ми допоможемо втілити їх в життя