Кування козирків над дверима, входом

Невід'ємна частина будь-якої зовнішньої вхідних дверей

 

Козирки, це невід'ємна частина будь-якої зовнішньої вхідних дверей, під'їзду, або балкона. Вони несуть 2 основні функції:

  • Практична. Захищають вас від дощу або снігу коли ви відкриваєте або закриваєте двері. А також, від падіння з даху бурульок або що іноді буває, навіть елементів покрівлі.
  • Естетична. Погодьтеся, що поріг, це обличчя будинку. І саме козирки є його окрасою. Тим більше, вони можуть бути будь-якої форми (дугоподібні, подвійні, арочні і т.д.), і будь-яких бажаних розмірів.

Особливо стильно і гарно виглядають козирки з металу, який робить їх ще і неймовірно практичними, надійними, і довговічними. Їх основа виготовляється зі сталевих прутів, що створюють несучу конструкцію, а сам навіс виконується з полікарбонату або листа металу. У першому випадку козирок пропускає сонячне світло, створюючи менше тіні, а в другому, виглядає більш солідно і грунтовно.

У свою чергу, студія художньої ковки Максименко, готова запропонувати вам виготовити і здійснити монтаж козирка будь-якої складності. Ми, обов'язково врахуємо всі ваші побажання і вимоги до виробу, створимо індивідуальний макет, а що найголовніше - за допомогою кування зробимо козирок неймовірно красивим, «легким», і навіть відповідним по стилю до поручнів або огорожі.

Деякі наші роботи

У вас є ідеї?

Просто зателефонуйте за телефоном

(050) 902-68-06   (050) 902-60-71

і ми допоможемо втілити їх в життя