Кування огорож і парканів під замовлення

Будь-який будинок починається з огорожі

 

Так само, як театр починається з вішалки, так і будь-який будинок, починається з огорожі. Саме вона здатна не тільки захистити його мешканців і майно від небажаних гостей, але і бути візитною карткою підкреслюючи статус власників. Особливо, якщо паркан має ковані елементи, який буде виконувати не тільки практичну функцію, але і прикрашати ділянку.

Студія художньої ковки Максименко, має величезний досвід у виготовленні огорож як для приватних, так і промислових об'єктів. Це можуть бути паркани і ворота будь-якої висоти, складності або дизайну. Ми з задоволенням виготовимо для вас як «відкриті» огорожі із сталевих прутів, через які буде проглядатися двір або вулиця, так і «напівпрозорі» декоровані пластиком. Останні, допоможуть вам уникнути сторонніх поглядів, але в той же час, позбавлять ваш двір або ділянку від зайвої тіні.

Також, ковані огорожі можуть носити і виключно декоративний характер. Наприклад, бути красивою і стильною альтернативною невисокому дерев'яному штахетнику всередині двору. Ще, огорожі з металу можуть використовуватися для створення вольєра чотириногому охоронцю чи просто домашньому вихованцю.

Деякі наші роботи

У вас є ідеї?

Просто зателефонуйте за телефоном

(050) 902-68-06   (050) 902-60-71

і ми допоможемо втілити їх в життя