Виготовлення та монтаж конструкцій з металу

Зведення міцних каркасів з металевого профілю

 

На сьогоднішній день існує маса способів зведення будівель. Однак, як показує практика, найбільш практичним, швидким, надійним, і бюджетним з них є металоконструкції. Суть методу полягає в тому, що при будівництві споруди спочатку зводиться міцний і надійний каркас з різних видів металевого профілю, на який потім монтується дах і стіни. При цьому, в залежності від вимог, що пред'являються до експлуатаційних характеристик будівлі, зовнішні стіни можуть виконуватися як з цегли або блоків з різних матеріалів, так і сайдинг панелей.

Студія кування Максименко має багатий досвід у зведенні металоконструкцій. А за роки нашого існування, ми звели масу подібних будівель промислового, складського і торгового призначень. Запорука нашого успіху і поваги у замовників - високий професіоналізм, сучасне зварювальне і монтажне обладнання, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Звертаючись до нас, ви можете бути на всі 100% впевненими в тому, що ми створимо металоконструкцію, що відповідає всім вашим вимогою, не залежно від її складності. А якість і швидкість виконання роботи, безсумнівно приємно вас здивують!

Деякі наші роботи

У вас є ідеї?

Просто зателефонуйте за телефоном

(050) 902-68-06   (050) 902-60-71

і ми допоможемо втілити їх в життя