Студія художньої ковки «Максименко»

Двадцятирічний досвід працівників Студії ковки «Максименко» свідчить – у доброї справи завжди знайдуться прихильники та поцінювачі.

Колектив кузні виріс із двох засновників Владислава та Яни Максименко. Працювати почали у звичайному гаражі в Полтаві з мінімальним комплектом обладнання для зварювання, дрелі та «болгарки».

На сьогодні колектив Студії ковки «Максименко» - це 8 чоловік, що пройшли професійну підготовку на відповідному ковальському і металообробному обладнанні.

Розвиток компанії почався з монтажно-зварювальних робіт.

Уже на початку своєї діяльності колектив Студії ковки «Максименко» в Полтаві був відомий якістю виконання роботи та індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Як з’ясувалося згодом, напрям обраний вдало – коли працівники компанії почали освоювати ковальську справу, перші замовники прийшли «за інерцією», чуючи відоме своєю стабільністю ім’я. І сьогодні, за умов скорочення виробництва і зменшення витрат на інформаційну підтримку на багатьох підприємствах, до колективу Студії ковки «Максименко» продовжують іти замовники. Адже знають – у цій компанії працюють порядні люди, які запропонують високу якість кування в Полтаві за розумними цінами.

Поняття безумовної якості сьогодні означає не лише бездоганне виконання, а й наявність яскравих та нестандартних ідей у виконавця для подальшого втілення їх у життя.

90% ідей та ескізів майбутніх брам, огорож, решіток, внутрішніх просторових композицій належить компанії.

Основні ознаки творчого стилю Студії ковки «Максименко» - це передусім легкі конструкції, віртуозність виконання та професійний підхід до улюбленої справи.

Природні мотиви, талановито поєднані зі стандартними кованими елементами, утворюють сонячний, доброзичливий орнамент на екстер’єрних композиціях – брамах, балконах, хвіртках та огорожах.

Інтер’єрні вироби також відповідають стилю Студії ковки «Максименко» - не переобтяжені декором, камінні решітки, підвазонники, журнальні столики стають доповненням до внутрішнього облаштування будь-якого помешкання.

Ексклюзивні шедеври ручної праці далеко не всім по кишені, та й чекати у черзі, поки коваль-художник дійде до твого замовлення, може собі не кожен дозволити.

Натомість захистити своє помешкання і надати йому статусний вигляд – бажання більшості представників сучасного середнього класу по всій Україні.

Шукаємо «золоту середину», що розташована у центрі України. А точніше – у серцях ковальської громади, яка оволоділа чи не найактуальнішим на сьогодні мистецтвом – поєднання «комерційного інтересу» і художньої творчості.