Кування перил та балконів

Перила та балкони - запорука безпеки і комфорту

 

Перила, це не тільки елемент декору, але і запорука безпеки і комфорту. Адже саме вони допомагають нам легко підніматися по сходах або відчувати себе впевнено, коли ми виходимо на балкон, захищаючи від висоти. Крім того, перила можуть використовуватися як всередині будинку, так і поза ним, що значно розширює сферу їх використання. Як правило, це сходи, турнікети, містки, альтанки, тераси, і т.д.

Відповідно, варіантів їх дизайнів може бути маса. Але на щастя, у вас є студія художньої ковки Максименко, яка готова втілити в реальність всі ваші фантазії. Ми з задоволенням виготовимо для вас перила будь-якого рівня складності, кольору, і навіть, - створимо ескіз. Вони можуть бути призначеними як для класичних, так і гвинтових сходів, декоруватися такими матеріалами як дерево або скло, а також, прикрашатися монограмою або фірмовим логотипом. Для нас немає нічого неможливого!

Також, неперевершеною прикрасою квартири чи офісів будуть ковані балкони. Вони виглядають неймовірно стильно і оригінально, на відміну від звичних і банальних конструкцій. Такі балкони можуть виглядати як зразок альтанки, так і простого огорожі у вигляді поручнів.

У вас є ідеї?

Просто зателефонуйте за телефоном

(050) 902-68-06   (050) 902-60-71

і ми допоможемо втілити їх в життя