Ковані предмети інтер'єру та екстер'єру

Оригінальний, стильный дизайн інтер'єру та екстер'єру

 

Всі ми хочемо, щоб наше житло відрізнялося не тільки затишком і комфортом, а й мало оригінальний, стильний дизайн, радувало око домочадців і викликало захоплення гостей. Саме для цього й існують предмети інтер'єру, які є особливим штрихом або підсумковим помахом «пензя» художника дизайнера.

Звичайно ж, їх легко можна знайти в будь-якому магазині, але це не підкреслить вашу індивідуальність, так як аналогічні будуть і в десятках, а то і сотні інших будинків. Але куди краще буде замовити такі предмети інтер'єру ручної роботи як кований світильник, поличку, підставку для вина, свічник, або навіть набір меблів! Погодьтеся, це як ніщо інше буде свідчити про ваше почуття смаку і стилю.

Не менше значення мають і предмети екстер'єру у вигляді альтанки, решітки вуличного каміна, гойдалки, кованої фігури будь-яких розмірів, або вуличного ліхтаря. Саме вони зроблять ваш двір надзвичайно затишним, по-справжньому домашнім, і красивим. Ну а студія художньої ковки Максименко, зі своїм багатим досвідов, завжди до ваших послуг. Ми обов'язково врахуємо всі ваші побажання, створимо оригінальний ескіз, і навіть, допоможемо грамотною радою професіоналів!

У вас є ідеї?

Просто зателефонуйте за телефоном

(050) 902-68-06   (050) 902-60-71

і ми допоможемо втілити їх в життя