Розробка індивідуального дизайну і індивідуальних ескізів

 

Розробка дизайну і ескізу

Будь-яка конструкція, а особливо та, що несе не тільки функціональне, але і декоративне навантаження, безсумнівно починається зі складання креслення, розробки дизайну і ескізу.

Саме це є запорукою того, що вона виправдає всі побажання і вимоги замовника. Ось чому Студія художньої ковки "Максименко", ставиться до цього процесу з особливою ретельністю і увагою.

 

Перш за все, розробка дизайну передбачає проведення точних і правильних вимірів об'єкта монтажу, або вивчення технічної документації наданої замовником. Наступним кроком, звичайно ж є складання ескізу, яким займаються наші фахівці в області дизайну. І що не менш важливо, - ця послуга вже входить у вартість роботи. Також ми із задоволенням виготовимо металоконструкцію будь-якої складності з макета або креслення замовника.

З огляду на наш багаторічний досвід, ми прекрасно розуміємо, наскільки в нашій роботі важлива естетична сторона наших виробів. Адже саме тому, нам віддали перевагу тисячі вдячних клієнтів. Однак, ми не перестаємо розвиватися і йти вперед, для чого запрошуємо в команду кращих дизайнерів і майстрів, готових втілити в життя будь-яку забаганку замовника ..

Потрібна допомога?

Просто зателефонуйте по телефону

(050) 902-68-06   (050) 902-60-71

і ми відповімо на Ваші питання