Кування віконних решіток, гратів

Грати на вікна - надійний захист приміщення

 

Способів захисту квартири, будинку, або будь-якого іншого приміщення на сьогоднішній день є маса. Однак, згідно зі статистикою, найнадійнішим і «робочим» з них є решітки на вікна. Адже як то кажуть, - все геніальне просто. Тим більше, їх не можна обійти як сигналізацію, або підібрати ключ.

Разом з тим, не варто вважати, що це може бути не естетично або навіть викликати дискомфорт. Зовсім не так, особливо коли мова йде про ковані решітки, які виглядають витончено, «легко», і навіть ошатно. А деякі з них, завдяки професіоналізму майстрів і дизайнерів, цілком можна назвати предметами мистецтва! Прикладом цього і найкращим доказом є сотні наших робіт, кожна з яких відрізняється не тільки високою якістю, але і оригінальним дизайном.

Студія художньої ковки Максименко, пропонує послуги з виготовлення та встановлення віконних решіток. Наші фахівці зроблять необхідні заміри, підготують оригінальний ескіз, і виконають замовлення в найкоротші терміни. Такі решітки на вікна, будуть чудово виглядати як на рамах з металопластику (з ламінуванням або без), так і з дерева

У вас є ідеї?

Просто зателефонуйте за телефоном

(050) 902-68-06   (050) 902-60-71

і ми допоможемо втілити їх в життя