Послуги студії художньої ковки

 

Художнє кування

Ковка або кування — обробка розігрітого металу тиском для придання бажаної форми. Людина, що займається куванням, називається ковалем.

Ковку зазвичай виконують при нагріванні металу до так званої кувальної температури, щоб підвищити його пластичність і знизити опір до деформації.

Детальніше
 

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи, без перебільшення є самим надійним і практичним способом з'єднання деталей конструкцій з металу.

Тому, вони так популярні в будівництві, автомобілебудуванні і звичайно ж у виготовленні таких металоконструкцій як ворота, віконні решітки, декоративні вироби, огорожі і т.д.

Детальніше
 
 
 

Розробка дизайну і ескізу

Будь-яка конструкція, а особливо та, що несе не тільки функціональне, але і декоративне навантаження, безсумнівно починається зі складання креслення, розробки дизайну і ескізу.

Саме це є запорукою того, що вона виправдає всі побажання і вимоги замовника. Ось чому Студія художньої ковки "Максименко", ставиться до цього процесу з особливою ретельністю і увагою.

Детальніше
 

Послуги верстатного парку

Робота з металом, природним чином передбачає необхідність використання механічного обладнання. Для цього, студія кування Максименко, що спеціалізується в даній галузі, має величезний верстатний парк, що складається з гільйотин, пневмомолотів, згинальних верстатів, вальців, і т.д.

Саме це допомагає нам виконувати широкий спектр робіт і при цьому забезпечувати їх високу якість і точність.

Детальніше
 
 

Потрібна допомога?

Просто зателефонуйте по телефону

(050) 902-68-06   (050) 902-60-71

і ми відповімо на Ваші питання